Banese me qera te fontana ne ulpiane/ prishtine

Numri i shpalljes: 57622 | Postuar në: 27.08.2019, 18:22
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 2

Sipërfaqja: 50

Ngrohja: Qendrore

Kati: 3

Çmimi: 240 €

Kategoria Patundshmëri - Vendbanime / Banesa

Lloji i shpalljes: Me qira


Leshohet banesa.me qera ne Ulpiane/ afer eksfiksit.
banesa eshte komplet e mobiluar dhe sapo e renovuar. shume e pershtatshme per familjar dhe studenta

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Kastriot