Shitet shtepia 600m2 me 5 ari oborr

Numri i shpalljes: 57621 | Postuar në: 27.08.2019, 13:29
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 1 € i diskutueshëm

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Dhoma dite / Dhoma dite komplete

Lloji i shpalljes: Shitet / Shkëmbim i mundshëm


Shitet shtepia 600m2, 400m2 banim dhe 200m2 lokal si dhe 5 ari borr
Shtepia posedon: 7 +1 dhome ndenje me kuzhine, gjithashtu edhe ngrohjen qendroe.

Çmimi sipas marrveshjes.

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 AVDSUH BRESTOVCI