Studio Apartament ne Qender te Prishtines

Numri i shpalljes: 57617 | Postuar në: 26.08.2019, 09:31
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 3

Sipërfaqja: 75

Ngrohja: Qendrore

Kati: 4

Çmimi: 400 €

Kategoria Patundshmëri - Vendbanime / Banesa

Lloji i shpalljes: Me qira


Ofrohet për #‪‎QIRA Studio Apartament shumë i lezetshëm në lagjen Tophane në Prishtinë

72m²│Studio│Dhome dite | Dhome fjetje | Kuzhine | Banjo | Kati 4-të


Në Qendër të Prishtinës, në një shtëpi private, e shëndrruar në sistem banesor, kjo banesë të cilën ne e ofrojmë për qira është e vendosur në katin e fundit ( 4-të ), e cila ka pamje të bukur, ambient tejët relaksues dhe i përshtatshëm për çifte.

Kjo studio ofrohet për kontrate afatgjate, me krejt shpenzimet e perfshira duke paguar vetëm çmimin që kemi cekur më poshtë!

Çmimi 400€/muaj

Për më shumë informata:

✆ 045616794 | 044307245 | 044385130 [Whatsapp/Viber]
✉ adoka.agency@gmail.com

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 ADOKA Real Estate