Tupana

Numri i shpalljes: 57591 | Postuar në: 15.07.2019, 00:06
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 1 € i pa diskutueshëm

Kategoria Instrumente muzikore dhe pajisje / Vegëla Instrumente muzikore / Daulle dhe Vegla goditëse

Lloji i shpalljes: Shitet


Bejme muzike ne dasma syneti ahenge te ndryshme dy tupana dhe dy surle ju mir presim 044931847 -044845841

 Lipjan     Lipjan

Dërgo E-mail

 Tupana