Tupana

Numri i shpalljes: 57590 | Postuar në: 14.07.2019, 23:29
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 1 € i diskutueshëm

Kategoria Instrumente muzikore dhe pajisje / Vegëla Instrumente muzikore / Daulle dhe Vegla goditëse

Lloji i shpalljes: Shitet


Bejem muzike ne dasma syneti ahenge te ndryshme per disponimin tuaj ju mir presim ne numrat 044 931 847 dhe 044 845 841 qmimi me marveshje

 Lipjan     Lipjan

Dërgo E-mail

 Tupana