banese me qira

Numri i shpalljes: 57579 | Postuar në: 04.07.2019, 11:22
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 1

Sipërfaqja: 452

Ngrohja: Qendrore

Kati: 8

Çmimi: 200 € i pa diskutueshëm

Kategoria Patundshmëri - Vendbanime / Banesa

Lloji i shpalljes: Me qira


Leshoj banesen me qira me kvadrature 45m2 e cila ndodhet ne bulevardin Bill Klinton.Banesa ka nje dhome, kuzhine me dhome ndeje, banjo dhe 2 ballkona.Eshte e mobiluar.Preferoj qe te interesuarat te jene studente .Banesa eshte e lire ne muajin tetor

 Prishtinë     Prishtinë 10010

Dërgo E-mail

 gjuljana