Shitet piano Sinti jo per dasma

Numri i shpalljes: 57574 | Postuar në: 26.06.2019, 19:21
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 190 € i pa diskutueshëm

Kategoria Instrumente muzikore dhe pajisje / Vegëla Instrumente muzikore / Organo, Piano

Lloji i shpalljes: Shitet


Shitet piano sinti jo per dasma

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Rrezon Popaj