Dhurata dhe Kartolina për Ahengje dhe Ditëlindje

Numri i shpalljes: 57573 | Postuar në: 26.06.2019, 18:01
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 1 €

Kategoria Antikvitete, Art, Koleksione / Art dekorativ

Lloji i shpalljes: Shitet


AR - Decor në Prishtinë ju ofron punime të mrekullushme nga letra dhe produktet e tjera të punuara tërësisht nga dora.

Disa nga produktet tona janë:

Kuti për çokollata për ahengje
Kuti për unaz Kuti për çokollata me kurdel dhe pllakeza
Çokollata për ahengje e dekoruar me tyl dhe lule
Shporta dhe kuti dhurata për fëmijë
Shporta dhe kuti dhurat pĕr fëmijë me shkopinje druri
Kuti për dhurata për fëmij
Shporta për ditlindje

Shtojani bukurine seciles ndejë/ahengje tuajë me produktet tona. Për të parë më shumë nga punimet tona na gjeni në Facebook me emrin "AR - Decor"
http://bit.ly/ARDecor

Për porosi na shkruani ne mesazhe apo në numrat tanë të telefonit:

044-489-978
045-630-132
Viber +38344489978

 Prishtinë     Hajvali

Dërgo E-mail

 ARDecor