Shes komplet Zërimin pak të bajtur me marrëveshje.

Numri i shpalljes: 57570 | Postuar në: 24.06.2019, 17:16
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 3.800 €

Kategoria Instrumente muzikore dhe pajisje / DJ pajisje

Lloji i shpalljes: Shitet


2 - Basa HK 18
2- Satelita HK 15
6 - Satelita Yamaha
1 - Dabell bas Yamaha 18
3 - Slleva Red Rock M15.0
2 - Mikrofona Shure me kabull
1 - Mikrofon WIFI
Me këto përfshihen gjitha pjeset përcjellëse sikur se janë: kabllat, Stallakat etj.
Vërejtje: të gjitha paisjet jan të ruajtura shum mirë dhe jan te blemë në Gjermani në RokShop, paisjet janë ato qe i shifni ne foto.

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Fatos Lokaj