Shitet shtepi 1+1 ne Ulqin

Numri i shpalljes: 57565 | Postuar në: 18.06.2019, 17:17
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 200 € i pa diskutueshëm

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Dhoma dite / Dhoma dite komplete

Lloji i shpalljes: Shitet


Shes shtepine ne Ulqin Mali i Zi shtepia eshte 1+1 me 2000m2 toke me pamje nga deti afer plazhit te valdanosit per cdo informacion kontaktoni ne ner +49 170 3558554

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Esmeralda