Kerkojme shtepi me qira per nderkombetare

Numri i shpalljes: 57562 | Postuar në: 18.06.2019, 11:37
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 2

Sipërfaqja: 100

Numri i kateve: -1

Ngrohja: Qendrore

Sipërfaqja e oborrit: 20

Çmimi: Me marrveshje

Kategoria Patundshmëri - Vendbanime / Shtëpi - Vila

Lloji i shpalljes: Me qira


Kompania per Patundshmeri ADOKA kerkon nje shtepi me qira per nje nderkombetare preferohet ne lagjet: Sofali, Taslixhe, Taukbahce, Germi.
Shtepia duhet te jete e mobiluar, moderne, te kete dhome dite, kuzhine, 1-2 dhoma te fjetjes, 1-2 banjo, kopsht, rryme/uje 24h, internet dhe gjerat e tjera elementare te shtepise.

Na lajmeroni ne numrin e tel: 045 616794
Nese keni foto te shtepise na dergoni ne: adoka.agency@gmail.com ose ne viber +38345616794

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 ADOKA Real Estate