Samsung Galaxy

Numri i shpalljes: 57561 | Postuar në: 17.06.2019, 17:10
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Samsung

Modeli: Samsung Galaxy

Çmimi: 30 €

Kategoria Telefona celularë dhe pajisje / Telefonat celularë

Lloji i shpalljes: Shitet


Shitet telefoni Samsung Galaxy S III mini. Çmimi 30 euro.

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Erblin