Shatora me Qira Gjilan

Numri i shpalljes: 57555 | Postuar në: 03.06.2019, 09:50
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 1 €

Kategoria Shërbime, Servisime, Kurse / Gjithçka për dasëm, Martesën / Të tjera

Lloji i shpalljes: Shitet


Shatora me Qira Gjilan

Ju ofrojme ne gjdo kohe Shatora, Tavolina dhe Karriga shume cilësore per gjdo aheng tuaj si për Fejesa, Kanagjeqe, Dasma, Panaire, Konferenca si dhe për të pame.

Na kontaktoni për të rezervuar datën tuaj... Montimi & Transporti GRATIS
Viber +38345376614

045-376-614
049-313-959

 Gjilan     Gjilan 60000

Dërgo E-mail

 GardenTenda