ZMFinanzen shpall 25 vende te lira pune ne gjuhen Gjermane.

Numri i shpalljes: 57551 | Postuar në: 29.05.2019, 16:33
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Kategoria: Administrim, Zyrë

Gjinia : Jo e rëndësishme

Arsimimi: Jo e rëndësishme

Patentë shoferi: Jo e rëndësishme

Njohja e gjuhëve: Gjermanisht

Aftësi kompjuterike : Shum mirë

Çmimi: 500 €

Kategoria Punësim / Ofroj punë

Lloji i shpalljes: Shitet


ZMFinanzen shpall 25 vende te lira pune ne gjuhen Gjermane.
-Rroga fix 500 Euro + Bonuse
-Vendi i punes Prishtinë
-Orari i punes 11:00-19:00
Bëhuni pjes e stafit ton për të njohur dhe vlersuar aftësit e juaja komonikuese.
Ju Mirpresim.👋👋

Kontakt Nr.
+38345292968
+38345588890
zm.finanzen@gmail.com

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 ZM Finanzen >(Ndërmarrje)