Samsung Galaxy A6 2018

Numri i shpalljes: 57533 | Postuar në: 13.05.2019, 12:40
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Samsung

Modeli: A6 (2018)

Çmimi: 155 €

Kategoria Telefona celularë dhe pajisje / Telefonat celularë

Lloji i shpalljes: Shitet


Shitet Samsung Galaxy A6 (2018) ne gjendje te rregullt, asnje gervishtje, permban xham mbrojtes, fotrollen. Telefoni eshte super i shpejt, kameren shum te mir si mbrapa dhe selfie. Me telefon vi'e Fotrolla, adapteri, ndegjueset dhe powerbank(mbushes), telefoni vi'e dhe me garancion. Specifikat: 3GB RAM, 32GB ROM(storage) Kamera mbrapa 16MP, Kamera Selfie 16MP, Android 9.0(Pie). Viber: +38345816387

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Edison