SHES MERCEDES C 200

Numri i shpalljes: 57531 | Postuar në: 23.07.2019, 00:40
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Mercedes-Benz

Modeli: C 200

Viti: 2001

Karburanti:: Naftë

Kilometra:: 0

Transmetuesi: Manuale

Karoseria: Limuzinë

Ngjyra: e bardhë

Regjistrimi: i Kosovës

Çmimi: 4.150 € i diskutueshëm   4.400 €

Kategoria Mjete motorike / Vetura

Lloji i shpalljes: Shitet


PERSHENDETJE JUVE SHES
mercedes -benz
C-200 CDI W-203 122-PS
VITI -2001
hargjimet 5,9 l / 100km
DIESEL
ME CMIMI 4150 euro pak i diskutueshem, ne gjendje te shkelqyshme dhe i gatshem per cdo lloj testi kompjuerik .prsh

 Fushë Kosovë     Fushë Kosovë 12000

Dërgo E-mail

 GASHI