Limar ngjyroses

Numri i shpalljes: 57529 | Postuar në: 11.05.2019, 06:09
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Kategoria: Veprimtari zanati

Gjinia : Mashkull

Arsimimi: Jo e rëndësishme

Patentë shoferi: Jo e rëndësishme

Njohja e gjuhëve: Jo e rëndësishme

Aftësi kompjuterike : Mjaftueshëm

Çmimi: 450 € i diskutueshëm

Kategoria Punësim / Ofroj punë

Lloji i shpalljes: Shitet


Kerkoj puntor me provoje pune ne limari dhe ngjyrosje
Gjendemi ne peje perkatsisht Vitomiric
AutoNgjyroses SHALA

 Pejë     Vitomiricë

Dërgo E-mail

 Isa Shala