Apartament ne shitje ne Tale, Lezhe!

Numri i shpalljes: 57522 | Postuar në: 06.05.2019, 09:48
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 1

Sipërfaqja: 717

Numri i kateve: 3

Ngrohja: Qendrore

Sipërfaqja e oborrit: 50

Çmimi: 70.000 € i diskutueshëm

Kategoria Patundshmëri - Vendbanime / Shtëpi - Vila

Lloji i shpalljes: Shitet


Nese po kerkoni te blini nje apartament pushimi ne ju sugjerojme dicka ideale. Shitet apartament me siperfaqe 71.7 m2 ne nje resort te ri prej 36 vilash ne Tale te Lezhes. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te njerava prej vilave ne afersi te detit. Ne brendesi te resortit do te gjeni: vende te gjelberta, siguri private 24 ore, pastrimi i ujerave te zeza, administrim etj. Ka cilesi te larte punimesh ku mund te permendim izolim termik, dritare dopio xham, sistem kondicionimi, dera e jashtme e blinduar. Pervec detit resorti ofron dhe opsionin e pishines. Apartamenti ndodhet ne fazen e fundit te ndertimit dhe eshte gati per kete sezon veror. Nje mundesi e mire investimi. Per me shume detaje mos hezitoni te na kontaktoni!


Id e prones : BL040519-01
www.homeplus.al

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Homeplus Albania >(Ndërmarrje)