Kerkoj Puntor

Numri i shpalljes: 57519 | Postuar në: 29.04.2019, 10:09
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Kategoria: Ushqim dhe pije përgatitje

Gjinia : Mashkull

Arsimimi: Jo e rëndësishme

Patentë shoferi: Jo e rëndësishme

Njohja e gjuhëve: Shqip

Aftësi kompjuterike : Jo e rëndësishme

Çmimi: Me marrveshje

Kategoria Punësim / Ofroj punë

Lloji i shpalljes: Shitet


Kerkoj Puntor per fast food ne Prishtine tek Lagjja Dardania te Bulevardi Bill Clinton.

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 besart