LOKAL ME QERA MITROVICE

Numri i shpalljes: 57510 | Postuar në: 13.04.2019, 18:23
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Sipërfaqja: 83

Kati: 1

Ngrohja: Druri

Çmimi: Me marrveshje i diskutueshëm

Kategoria Patundshmëri - Vendbanime / Dyqane

Lloji i shpalljes: Shitet


LOKAL ME QERA TE STACIONI I AUTOBUSAV TE :REMO.COM 83 m NE KATIN E PARE ME PAMJE NGA RRUGA KRYESORE.
TE PERSHTATSHME PER STOMATOLOGJI KU JANE VENDET PER TRI ULESE ,OSE PER FRIZERE,ORDINACE E PERGJITHESHME TE PROFILEVE TE NDRYSHME MJEKSORE,LOKALI I VOGEL ESHTE PER INFORMACION/PACIENTA DHE LOKALI I MADHE PER MJEKE TE DY LOKALET KANE NGA NJE WC.LOKALET JANE NGA RRUGA KRYESORE .KA MUNDESI EMBELTORE.RESTORAN,PIZERI,FURRE,etj

 Mitrovicë     Mitrovicë 40000

Dërgo E-mail

 ismet