Shes lavatriqet

Numri i shpalljes: 57504 | Postuar në: 08.04.2019, 19:53
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 100 €

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Aparate shtëpiake / Të tjera

Lloji i shpalljes: Shitet


Lavatriqe gorenje 540 dhe 580 qmimi i aarsyeshem

 Prizren     Mamushë

Dërgo E-mail

 Naim