Specialist HR

Numri i shpalljes: 57503 | Postuar në: 08.04.2019, 18:22
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Kategoria: Resurse njerëzore

Gjinia : Jo e rëndësishme

Arsimimi: Jo e rëndësishme

Patentë shoferi: Jo e rëndësishme

Njohja e gjuhëve: Gjermanisht

Aftësi kompjuterike : Mirë

Çmimi: 500 €

Kategoria Punësim / Ofroj punë

Lloji i shpalljes: Shitet


Sky Fox , kompania qe operon ne fushen e call center ne gjuhen gjermane kerkon te punesoj Specialist HR.
Personat e interesuar duhet te zoterojne gjuhen gjermane.
Preferohen qe kandidatet te kene edhe njohuri te gjuhes angleze.
Te jene njohes dhe perdorues te mire per reklamimin e kompanise ne rrjetet sociale.
Te interesuarit te dergojne Cv ne adresen tone te emailit: hr.skyfox@gmail.com ose te kontaktojne ne nr tone te tel: 0689011005
Adresa: Lagjja Arberia 3, Veranda C2, 7 hyrja II, Dragodan, Prishtine

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Sky Fox >(Ndërmarrje)