Kompani pastrimi

Numri i shpalljes: 57500 | Postuar në: 04.04.2019, 17:04
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 50 € i diskutueshëm

Kategoria Shërbime, Servisime, Kurse / Riparime dhe servisime, Mirëmbajtje / Të tjera

Lloji i shpalljes: Shitet / Shkëmbim i mundshëm


pastrjm hymje banesav, shtepi,objekte afariste, lokale, xhama te bizneseve

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 homecleaningcompany >(Ndërmarrje)