Shitet Banese 2+1 Shengjin

Numri i shpalljes: 57499 | Postuar në: 26.06.2020, 14:42
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 2

Sipërfaqja: 85

Ngrohja: Me rrymë

Kati: 6

Çmimi: 1 €

Kategoria Patundshmëri - Vendbanime / Banesa

Lloji i shpalljes: Shitet


🔹️ Kompleksi me i ri i Banimit ne Shengjin
🔸️ Shume afer me detin
🔸️ Organizim perfekte ne 1 Dhome dite, 2 Dhome gjumi dhe 1 ballkon me siperfaqe 86 m2
🔸️ Punime cilesore
🔸️ Ambjente te gjelberuara, sherbime, Restorant, Supermarket, Bar kafe etj.
🔹️ Ambjente Pushimi

⭐⭐⭐⭐⭐

💎 Vendi ideal per pushime dhe relax prane detit ⛱

Per cdo informacion kontakto :
☎️ +355694330620

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Architecture Design Construction >(Ndërmarrje)