Iptv ilirida vjen me suoer ofert 12 muaj 90.00

Numri i shpalljes: 57487 | Postuar në: 24.03.2019, 15:46
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 90 €

Kategoria TV, Video, Foto dhe Multimedia / Të tjera

Lloji i shpalljes: Shitet


IPTV ILIRIDA vjen me super ofert cdo te premte te shtune dhe te diele vjen me oferten shiko 7000 mij kanale per 90.00 euro shiko sport filma seriale filma per femij dhe humor per me shum info ne pv apo ne Viber ose WhatsApp 00393276526762 kerko test 24 ore pastaj vlerso

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Ranadan