Shtepi dy Kateshe Ndertim i Ri

Numri i shpalljes: 57486 | Postuar në: 24.03.2019, 08:01
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 4

Sipërfaqja: 150

Numri i kateve: 2

Ngrohja: Nuk ka

Sipërfaqja e oborrit: 2,5 Ari

Çmimi: 126.000 € i diskutueshëm

Kategoria Patundshmëri - Vendbanime / Shtëpi - Vila

Lloji i shpalljes: Shitet


Shes Shtepin 2 Kateshe Ndertim i Ri .Shtepia ka keto masa 8,5 x 9,5 metra me 250 metra oborr .
Shtepia eshte ndertim i ri 2016 dhe eshte komplet e
perfunduar brenda dhe jashte dhe eshte komplet e mobiluar . Shtepia ka leje ndertimi dhe gjithe dokumentacionin e duhur si dhe eshte ne emrin tim personal . Shtepia ka Kanalizim , Rryme , Internet dhe Rruge te asfaltuar .
Gjindet ne rrugen Gjilan - Prishtine afersisht 100 metra prej Rruges kryesore afer Eurogomes dhe Restaurant Pojata dhe perball Restaurant Garden.
Shtepia eshte e ndertuar me Material shume kualitativ ka dy pllaka masive dhe nje plan tejet te shfrytezueshem , ne katin e pare ka Dhomen e dites , Kuzhinen nje Dhome Gjumi si dhe nje Banjo , ndersa ne Katin e dyte ka 3 Dhoma Gjumi nje Banjo dhe nje Shpajz .
Shtepia ka plan Modern - Klasik Gjerman !
Shtepia eshte e pajisur me Alarm sigurie dhe eshte e siguruar prej kompanis se Sigurimit
Per Informata tjera ju lutem me kontaktoni ne Tel;
+49 17634121171 Viber apo WhatsApp

Ju Falemnderit per Mirekuptim!

 Gjilan     Gjilan 60000

Dërgo E-mail

 Luan Zymeri