Sherbime te Kontabilitetit

Numri i shpalljes: 57485 | Postuar në: 22.03.2019, 15:04
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 30 €

Kategoria Shërbime, Servisime, Kurse / Të tjera

Lloji i shpalljes: Shitet


Sherbime te Kontabilitetit per biznese te vogla dhe te mesme, duke fillur nga 30€/muaj per bizneset e vogla individuale.
Për cdo nevoj në fushën e Kontabilitetit, na shkruani në numrin +383 44 917 050.


Paragon operon edhe si Cloud Bookkeping & Accounting qe do te thot biznesi juaj do te ket mundesin ne kohe reale ti shoh te gjitha raportet si shpenzimet, shitjet, borgjet, detyrimet, obligimet, pagat e puntoreve, borxhet ndaj Administrates Tatimore (ATK) etj.

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 DK SERVICES