SHITET TRUALLI 25 ARI "BERNIC E POSHTME" ME FLET POSEDUESE

Numri i shpalljes: 57478 | Postuar në: 18.03.2019, 17:23
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Sipërfaqja: 2500

Lloj i tokës: Ndërtimore

Çmimi: Me marrveshje

Kategoria Patundshmëri - Vendbanime / Tokë - Komplote

Lloji i shpalljes: Shitet


Shitet trualli me siperfaqe 25 ari ne vendlokacion 'Bernic e Poshtme' ne Prishtine. Trualli ka te gjitha kushtet per banim duke perfshire Kanalizim, Rryme, Ujesjelles. Poashtu prona eshte e pajisur me Flet Poseduese dhe kopje te planit dhe perkthimi eshte i menjehershem. Sic mund ta shihni ne foto prona eshte e rrethuar dhe fotot e shfaqura jan pamjet aktuale te prones ne fjale. Per me shume informacione rreth cmimit apo qdo detaji tjeter mos hezitoni te na kontaktoni ne numrin : 044222277 apo ne Viber +38344222277

 Prishtinë     Bardhosh

Dërgo E-mail

 Arlind