Shes shtepit komplet dyr dritare

Numri i shpalljes: 56394 | Postuar në: 03.03.2019, 01:34
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 1 €

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Dyer, Dritare dhe shtesa / Dyer dhe dritare PVC

Lloji i shpalljes: Shitet


Shes shtepit komplet dyr dritare kulmi gilinderat etj

 Prishtinë     Prishtinë 10050

 Agim