Mjekë dhe Infermiere (Suedi)

Numri i shpalljes: 56370 | Postuar në: 28.02.2019, 09:47
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Kategoria: Punë të përgjithshme

Gjinia : Femër

Arsimimi: Arsim i lartë

Patentë shoferi: Jo e rëndësishme

Njohja e gjuhëve: Gjuhë të tjera

Aftësi kompjuterike : Shum mirë

Çmimi: 6.000 €

Kategoria Punësim / Ofroj punë

Lloji i shpalljes: Shitet


Suedia ka nevojë për puntorë, një ndër pozitat qe po kërkohet është: Mjekë dhe Infermiere. Paga është rreth 3,000€.


Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat tonë të telefonit :
+383 49 796 777, +383 49 720 999, +383 49 795 777
ose në email-in tonë zyrtarë: info@punsohu.eu .


Na vizitoni ne Webfaqen tonë: https://www.punsohu.eu

Adresa: Lagjja Kalabria, rr.Ali Vitia, tek Tregu Goup, përball Roof Bistro.

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Punsohu.eu >(Ndërmarrje)