Trajnues i inxhinierisë civile (Zvicër)

Numri i shpalljes: 56365 | Postuar në: 27.02.2019, 14:57
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Kategoria: Inxhinieri, Teknikë

Gjinia : Jo e rëndësishme

Arsimimi: Jo e rëndësishme

Patentë shoferi: Jo e rëndësishme

Njohja e gjuhëve: Jo e rëndësishme

Aftësi kompjuterike : Jo e rëndësishme

Çmimi: 4.500 €

Kategoria Punësim / Ofroj punë

Lloji i shpalljes: Shitet


Trajnues i inxhinierisë civile (Zvicër)

Përgjegjësitë: Trajnuesi i inxhinierisë civile është një person që ka ekspertizë në këtë fushë dhe këtë ekspertizë e ndan me grupin ku ligjëron apo grupin e caktuar të punonjësve.

Paga mesatare vjetore rreth 250,000 fr.

Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat tonë të telefonit :
+383 49 796 777, +383 49 720 999, +383 49 795 777
ose në email-in tonë zyrtarë: info@punsohu.eu .


Na vizitoni ne Webfaqen tonë: https://www.punsohu.eu

Adresa: Lagjja Kalabria, rr.Ali Vitia, tek Tregu Goup, përball Roof Bistro.

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Punsohu.eu >(Ndërmarrje)