Punesim ne Zvixer per vajza +18

Numri i shpalljes: 56351 | Postuar në: 25.02.2019, 19:30
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 2.500 €

Kategoria Të ndryshme

Lloji i shpalljes: Shitet


Ofrojme punesim ne lokal nate ( nightclub) per vajza +18 . Pagesa 2500 euro ne muaj , banesa dhe udhetimi jane falas.Te kene paraqitje te bukur dhe me fizik te mire, shkuruani ne email escortlondon98@gmail.com

 Prizren     Prizren 20020

Dërgo E-mail

 Lorenz