Kuzhinier/e (Suedi)

Numri i shpalljes: 56336 | Postuar në: 22.02.2019, 13:54
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Kategoria: Punë jashtë vendit

Gjinia : Jo e rëndësishme

Arsimimi: Jo e rëndësishme

Patentë shoferi: Jo e rëndësishme

Njohja e gjuhëve: Jo e rëndësishme

Aftësi kompjuterike : Jo e rëndësishme

Çmimi: 3.700 €

Kategoria Punësim / Ofroj punë

Lloji i shpalljes: Shitet


Kuzhinier/e (Suedi)

Detyrat dhe Përgjegjësitë :
• Shpërndarja e detyrave të përditshme të biznesit.
• Ekzekutimi i urdhrave.
• Ndjekja e programit të vetë-monitorimit.
• Planifikimin e ushqimit.
• Planifikimin e personelit të përditshëm.
• Shërbim në ushqim dhe pije nga kuzhina.

Vendi: Varberg, Suedi.

Data e Skadimit: 21 Prill, 2019
Na vizitoni ne Webfaqen tonë: https://www.punsohu.eu
Adresa: Lagjja Kalabria, rr.Ali Vitia, tek Tregu Goup, përball Roof Bistro
Email: info@punsohu.eu

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Punsohu.eu >(Ndërmarrje)