Printer All in one Brother MFC-J6920DW

Numri i shpalljes: 55283 | Postuar në: 01.02.2019, 15:58
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 420 € i pa diskutueshëm

Kategoria Pajisje Zyrash, Mjete shkollore / Pajisje, Aparate, Teknologjia e Zyrës

Lloji i shpalljes: Shitet


Shitet Printer fotokopje All in one ( Print, Scan, Fotocopy, Fax, Color per Format A4 dhe A3 ) Brother MFC-J6920DW i pershtatshem per studio te arkitektures dhe ndertimtaris si dhe per office. Siq e shihni neper foto shitet sebashku me sistemin me rimbushje full Color si dhe me çipat universal te perdoimit po ashtu se bashku me çipat vjen edhe resetuesi i çipave per te interesuarit mund tju rekomandoj ti shikoni keto linke te me poshteme sipas rradhes per te pa se qka mund te beni me kete lloj printeri dhe operacionet e tij multifunksionale.
Çmimi eshte i pa diskutueshem per shkak te sistemit efikas dhe ekonomik qe mbron hargjimet e teperta te ngjyrave pra eshte Eco system me valvula te ajrit.

1. www.youtube.com/watch?v=b3kMmIxCq2o
2. www.youtube.com/watch?v=4psxfPeXeNc

 Gjakovë     Gjakovë 50000

Dërgo E-mail

 BesimHoxha