ofrojm punë

Numri i shpalljes: 55280 | Postuar në: 30.01.2019, 16:58
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 1 €

Kategoria Bukuria, Shëndeti, shtesa dhe pajisje / Medicinë alterantive

Lloji i shpalljes: Shitet


Ju punoni në mënyrë të besueshme dhe të pavarur? Ju flisni mirë gjermanisht?

Perfekt.
Aktualisht po kërkojmë 450 kujdestarë për klientët tanë për një punë shumë të paguar në
Gjermani.

Qëllimi ynë është të ndihmojmë njerëzit. Kjo na shtyn dhe gjithmonë do të bëjmë. Njerëzit që kanë studiuar ose janë të arsimuar mirë, meritojnë një punë që ju përshtatet. Dhe pikërisht aty ku ndihmojmë. Duke bërë kështu, ne dhe ju përfitoni nga rrjeti ynë i gjerë, mbarëbotëror i TOP punëdhënësve, universiteteve, investitorëve, etj Na kontaktoni tani dhe ne do t'ju japim perspektiva të reja. Ajo që ne qëndrojmë me emrin tonë

Për më shumë informacion na shkruani! Ne mesazh presim t'ju shohim.

Na kontaktoni tani në +383 (0) 456 209 83, info@jckosovo.com ose të vini në qendrën tonë të aplikimit Prishtinë: Aplikimi është falas

Jobcenter Kosovo
Bajram Bahtiri 8 (Te Xhamia e Llapit)
10000 Prishtina

https://www.jckosovo.com
Home - Jobcenter Kosovo

jckosovo.com

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 qendresa