Golf 5 INDIVIDUAL

Numri i shpalljes: 54267 | Postuar në: 19.01.2019, 10:05
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: VW Volkswagen

Modeli: Golf

Viti: 2006

Karburanti:: Naftë

Kilometra:: 200000

Transmetuesi: Automatike

Karoseria: Hatchback

Ngjyra: e kuqe

Regjistrimi: i Kosovës

Çmimi: 7.300 €

Kategoria Mjete motorike / Vetura

Lloji i shpalljes: Shitet


Golf 5 INDIVIDUAL DSG viti ‪12/2005 2.0‬ me një bregasta 250km te garantuara.
Shpejtësi dhe pulla në vollan xenon bi xenon dy palë guma, klimatronik.
Senzor shiu , radio touch aux 6cd, 4xhama me rrym si dhe pasqyret po ashtu palohen nga mbrenda, karriget me ngrohje.
Në gjendje perfekte, të gjitha serviset e kryera.
Çmimi 7300.

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Bardhyl