Jepet lokali 70m2 me qira afer shkolles se re

Numri i shpalljes: 54259 | Postuar në: 04.01.2019, 01:02
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Sipërfaqja: 70

Kati: 0

Ngrohja: Me rrymë

Çmimi: 250 €

Kategoria Patundshmëri - Vendbanime / Dyqane

Lloji i shpalljes: Me qira


Leshohet lokali me qira [70m2]
në Fushe Kosovë afer shkollës se re dhe me saktesisht perballë "BESI REGLLAZH"
Lokali i ka dy hyrje dhe perparesia tij eshte qe rrethohet me 4 ndertesa.

 Fushë Kosovë     Fushë Kosovë 12000

Dërgo E-mail

 Janina