Electro City Prishtine 045 341 241

Numri i shpalljes: 54256 | Postuar në: 01.01.2019, 21:25
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 10 € i diskutueshëm

Kategoria Shërbime, Servisime, Kurse / Riparime dhe servisime, Mirëmbajtje / Servise për Teknikë të bardhë

Lloji i shpalljes: Shitet


Elektro City Prishtine
Elektro City ka nje ekip te specializuar i cili merr persiper cdo lloj instalimi elektrik, per nevoja shtepiake apo industriale. Ne e kryejme punen ne kohe, brenda buxhetit te planifikuar dhe ne perputhje te plote me projektin, normat ligjore dhe kushtet e sigurise.
Ne besojme se puna ka vlere kur ajo kryhet mire dhe jemi te fokusuar per te realizuar me te miren e mundshme dhe per te ofruar cmimin me te arsyeshem.
Ne mund t'ju kursejme duke ju ofruar projektin apo propozuar zgjidhje teknike alternative dhe me te lira, e qe arrijne te njejtin qellim.
Ne synojme qe cdo gje te jete e lehte per ju si dhe ofrojme orar pune fleksibel. Ne diskutojme me ju per cdo projekt dhe ju ofrojme keshilla dhe sugjerime qe e permiresojne projektin
Ju ofron këto shërbime:
- Instalime elektrike si dhe mirëmbajtjen e tyre
- Riparojmë dhe instalojmë të gjitha paisjet e amvisris,
- Instalime dhe mirëmbajtjen e ndriqimeve publike-private
- Ekipet tona kanë përvoj pune 10 vjeqare.
Me punën tonë rrethi juaj është i sigurt
Intervenime ne cdo kohe 24h
https://web.facebook.com/prishtine.electro.city/
@prishtine.electro.city
Tel : 045 341 241
0038345341241 ( Viber & Whatsapp )

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Electro City Prishtine >(Ndërmarrje)