LOKAL ME QERA NE QT “KODRA E DIELLIT” - PRISH

Numri i shpalljes: 54254 | Postuar në: 01.01.2019, 21:06
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 150 € i diskutueshëm

Kategoria Dyqane, Tregti / Të tjera

Lloji i shpalljes: Shitet


JEP LOKALIN ME QERA. LOKALI NDODHET NE QENDREN TREGTARE KODRA E DIELLIT, NR.48. MADHESIA 16 M2. ESHTE I KOMPLETUAR ME INVENTAR, NGROHJE QENDRORE DHE KONDICIONER. ESHTE I PERSHTATSHEM PER ZYRE-BYRO, AVOKATURE, SHITORE, ZEJE-RROBAQEPESE, THONJTORE, PIKTURE, MINIBIZNES, ETJ. ÇMIMI 150€, I NEGOCUESHEM. INFORMATAT NE TELEFON 044-141 – 035; VIBER:+37744141035; E-MAIL: b_bytyqi@yahoo.com.

 Prishtinë     Keçekoll

Dërgo E-mail

 Bajrush