Shes laptopin Samsung NP-RC530-S0EDE

Numri i shpalljes: 53236 | Postuar në: 07.12.2018, 07:25
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Prodhuesi: Samsung

Procesori: Të tjera

Hard Disk HDD: 1 TB

RAM Memoria: 8 GB

Çmimi: 480 € i pa diskutueshëm

Kategoria Kompjutera / Laptop Kompjutera

Lloji i shpalljes: Shitet


Shes laptopin Samsung NP-RC530-S0EDE me performanca:
39,6 cm (15,6 inch) ekran
Intel Core i7 2670QM, 2,2GHz,
8GB RAM,
1TB HDD,
NVIDIA GT 540M,
DVD-ROM
Fotografite jane postu prej interneti por laptopi eshte i ruajtun dhe nuk ka asnje problem. Bateria punon deri 3 ore, nuk ka grritha/shenja ose butona t'prisht.
Qmimi eshte i fundit.


Kontakto Viber ose thirr numer.

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 crikz