kujdestare per femije

Numri i shpalljes: 53234 | Postuar në: 03.12.2018, 01:02
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Kategoria: Pastrimi shtëpisë, kujdesin dhe mbështetjen

Gjinia: Femër

Arsimimi: Arsim i lartë

Patentë shoferi: Jo e rëndësishme

Njohja e gjuhëve: Shqip

Aftësi kompjuterike : Jo e rëndësishme

Çmimi: Me marrveshje i diskutueshëm

Kategoria Punësim / Kerkoj punë

Lloji i shpalljes: Blihet/Kërkon


kerkon pune per kujdesjen e femijeve.kam eksperienc pune

 Prishtinë     Prishtinë 10000

 L.G