Shitet Kombi

Numri i shpalljes: 53230 | Postuar në: 25.11.2018, 20:35
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 2.750 €

Kategoria Të ndryshme

Lloji i shpalljes: Shitet


Shitet Kombi Opel TDI 2.5 eshte ne gjendje te rregullt punon mire dhe eshte i ruajtur mire
Mund te perdoret per ngarkim apo transport etj..
Per me shume informata Kontaktoni kete numer
044 213 859

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Avdiii