Lektor i Temave te Diplomes

Numri i shpalljes: 53215 | Postuar në: 14.11.2018, 17:50
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 1 €

Kategoria Shërbime, Servisime, Kurse / Shërbime administrative / Përkthime të teksteve

Lloji i shpalljes: Shitet


OFROJMË:
- Përmirësimin e gabimeve drejtshkrimore për punime të diplomave Bachelor dhe Master
- Rregullimin e anës teknike të diplomave
- Rregullimin e citimeve, bibliografisë

Për çdo informatë na shkruani në faqen tonë ose në e-mail: Lekturim@hotmail.com
Tel: 045 379 365

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Lektor