Tirana Fizioterapi (Prizren)

Numri i shpalljes: 53212 | Postuar në: 12.11.2018, 20:02
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 10 € i pa diskutueshëm

Kategoria Bukuria, Shëndeti, shtesa dhe pajisje / Të tjera

Lloji i shpalljes: Shitet


Trajtimet
Patologji Lumbale
Patologji cervikale
Demtime te gjurit
Demtime sportive
Trajtime post operatore
Etj

 Prizren     Prizren 20000

Dërgo E-mail

 Tirana Medical (Prizren) >(Ndërmarrje)