Shitet shtepija

Numri i shpalljes: 53207 | Postuar në: 08.11.2018, 22:51
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 120.000 € i diskutueshëm

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Të tjera

Lloji i shpalljes: Shitet


Shitet shtepija 2 kateshe dhe nen kulem me 3 ari vend ne lagjen arbana

 Prizren     Prizren 20000

 Adem