Oksigjen per perdorim shtepie

Numri i shpalljes: 53204 | Postuar në: 04.11.2018, 08:36
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 1.000 €

Kategoria Biznes pajisje, makineri, mjete / Pajisje mjekësore

Lloji i shpalljes: Shitet


Aparate per prodhim oksigjeni marka Philips per perdorim shtepiak. 1 - 5 litra / min. Pastertia e oksigjenit 92%. Me certifikate garancie dhe kolaudimi nga fabrika prodhuese.

www.medicalzephyr.com

Cel :0672008082

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Zephyr