AGENCY HOME VIP SHETË BANESEN 29 mij euro ne Pejë

Numri i shpalljes: 53189 | Postuar në: 23.10.2018, 22:08
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 3

Sipërfaqja: 60

Ngrohja: Qendrore

Kati: 4

Çmimi: 29.000 €

Kategoria Patundshmëri - Vendbanime / Banesa

Lloji i shpalljes: Shitet / Shkëmbim i mundshëm


Agency Home VIP Shetë BANESË 60m2
vetem 29 mij Euro super ofertë.

Banesa ndodhet te vorret e Kakariqit pikrishtë per ballë hekurudhrs .

Banesa eshë Pronë shqipetare qe nga 1982

Banesa posedonë ASHENSORË (liftë)
Banesa posedonë parkingë hapur

Banesa ka ketë Renditje

Dhomë gjumi
Dhomë gjumi per femi vogel
Sallonë
Kuzhinë
Trepezari
Koridorë
Banjo wc

Banesa ndodhet katin 6 ku posedon liftë
Banesa ka dhe dy kate mbi ket katë
Banesa ka nje pamje shum bukur nga rruga krysore dhe qyteti
Banesa eshtë e renovuar
Banesa ndodhet ne nje vendë pozitë shum bukur e qetë ku te gjitha gjerat elemtare jon afer
Andaj ju qe deshironi nje banes 60m2
me dy dhoma gjumi
me një super qmimë te volitshem
per vetem 29.000 mij euro
ja mundesija per ju ket mundesi ju ofronë vetem Agjencjoni per patundsheri Home Vip-a

------ A G E N C Y - H O M E - V I P -------- Të interesuarit mund të më kontaktojnë .
Ne +38649699964 viber tango WhatsApp . Ne +37744699964 viber tango WhatsApp . Ne Skype Agency home vip Kosovo Ne facebook Home Vip-a
Ne Email add Agency-home-vip@hotmail.com Apo ne zyret tona ju faliminders nga HOME VIP. Mos Hezitoni na kontaktoni binduni dhe vet ne Koreksin , Senqiritetin dhe aftesit tona Prefesjonale sepse puna qe kemi ber deri tani na ka sjell qe te jemi nje nder Agjencionet per Patundshmeri me e madhja ne Kosovë Mal te zi ju Mirpresim ne gjdo koh 24/or ju Faliminderit.

 Pejë     Pejë 30000

Dërgo E-mail

 AGENCY HOME VIP