Piano e pianino

Numri i shpalljes: 53185 | Postuar në: 23.10.2018, 12:10
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 800 €

Kategoria Instrumente muzikore dhe pajisje / Vegëla Instrumente muzikore / Organo, Piano

Lloji i shpalljes: Shitet


piano te ndryshme , marka te njohura !!
Akordim e transport falas ne te gjithe Kosoven!!

 Ferizaj     Ferizaj 70000

Dërgo E-mail

 Piano Store >(Ndërmarrje)