Piano elektrike

Numri i shpalljes: 53184 | Postuar në: 23.10.2018, 12:08
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 690 €

Kategoria Instrumente muzikore dhe pajisje / Vegëla Instrumente muzikore / Organo, Piano

Lloji i shpalljes: Shitet


Piano elektrike Casio cdp 130 , me dy vite garancion

 Ferizaj     Ferizaj 70000

Dërgo E-mail

 Piano Store >(Ndërmarrje)