Kerkojm nje Kujdestare per Vajzen

Numri i shpalljes: 53152 | Postuar në: 01.10.2018, 12:22
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Kategoria: Të tjera

Gjinia : Femër

Arsimimi: Jo e rëndësishme

Patentë shoferi: Jo e rëndësishme

Njohja e gjuhëve: Jo e rëndësishme

Aftësi kompjuterike : Jo e rëndësishme

Çmimi: 500 €

Kategoria Punësim / Ofroj punë

Lloji i shpalljes: Shitet


Kerkojm nje Kujdestare Familjare, e cila eshte e aft per mbikqyrjen e vajzes ton 4 vjeqare, punt e shpis si dhe te ket njohuri ne kuzhin.
Vendipunes Zvicer.
Te lajmrogen vetem ato qe kan drejt levizje pa Viza.
+38343774434

 Viti     Viti

Dërgo E-mail

 Monamona